7. Yıl   Bizi seçtiğiniz için teşekkürler...

 

 

  home study service partner solution contact us  
 

Türkiye' de istediğiniz bölüme yerleşemediniz mi? Üzülmeyin...

Bulgaristan'da Eğitim Alarak Avrupa Diploması Sahibi Olun...

 

Öğrenci ve Velilerimiz Neler Söylüyor;

Her yıl yurtdışındaki Dil Okullarımız, Sertifika Kurslarımız ve Üniversitelerimize gönderdiğimiz yüzlerce öğrenci hakkımızda neler söylüyor? Öğrencilerimizin ağzından yurtdışı eğitim deneyimlerini burada okuyabilirsiniz.

Kimler hangi seçimleri yaptı? Okul seçerken neler düşündüler?  Uni-Bulgaria Yurtdışı Eğitimin yönlendirmelerinden memnun kaldılar mı? Gerekli tüm işlemlerini sorunsuz gerçekleştirdik mi? Öğrencilerimiz okullarından ve konakladıkları yerlerden memnun kaldılar mı?


İsim                         : Bora Güven   
Mesleği                   : Öğrenci
Okulu                      : Sofya Teknik Üniversitesi 
Şehir                       : Sofya - Bulgaristan 
 
Lise öğrenimimden sonra Bulgaristan' da üniversite okuyabilmek için deneyimli, tecrübeli, başarılı bir danışmanlık ve eğitim kurumu arıyordum ki karşıma bu sıfatları fazlasıyla hakeden Uni-Bulgaria Yurtdışı Eğitim çıktı. Eğitim hayatıma yön çizmede, okul seçiminde, vize işlemlerinde, okul ilişkilerimde ve daha birçok konuda bana okuduğum seneler süresince hep fazlasıyla yardımcı oldular, yardım etmeye de devam ediyorlar. Herşey için çok teşekkürler Abdülazim Bey.


sim                         : Zeliha Akmercan   
Mesleği                   : Öğrenci Velisi
Okulu                      : Sofya Teknik Üniversitesi 
Şehir                       : Sofya - Bulgaristan 

Kızım Türkiye'de herhangi bir bölüme yerleşemeyince yurtdışını düşünmeye başladık. Yakın olması ve ekonomik olarakda uygun olması sebebiyle Bulgaristan'da karar kıldık. Birçok danışmanlık firması ile görüştük fakat tatmin olamadık. Yine danışmanlık firması aramak amacıyla internette gezerken Uni-Bulgaria reklamlarını gördüm randevu aldım. Bilgi almak amacıyla görüşmeye gittiğimizde çok sıcak insanlarla tanıştım ve hiçbiryerde alamadığım güven duygusunu bana verdiler. Bu insanların amacı diğerleri gibi para kazanmak değildi sanki, aldığı paranın hakkını vermekti. Tesadüfen birkaç eski öğrenciyle de karşılaştık ve çok güzel şeyler anlatıldı. Ve sonunda evraklarımızı Abdülazim Bey e teslim ettik.

Malum kız annesiyim, tek başına gönderemedim ve yaşayacağı ortamı görmek amacıyla kızımın vizesi çıkınca ben de onunla gittim. Sofya otogarda karşılandık,önce hotele gidip eşyalarımızı bıraktık, daha sonra kahvaltıya götürüldük, kahvemizi içtik. Okul sekreterliği açıldığında okul kesin kaydı yapıldı, yurt ayarlandı. Adres kaydı yapıldı. Bunların hepsinin bu kadar hızlı olması beni şaşırttı gerçekten fakat böylece yanlış karar vermediğimizide anlamış olduk. Akşam yine yemeğe götürüldük, sonra da hotelimize bırakıldık. Sabah Abdülazim Bey yine geldi ve kızımı derse götürdü. Açık söylemek gerekirse bizimle bu kadar ilgilenileceğini hiç düşünmemiştim.

Kızımı Uni-Bulgaria yöneticisi Abdülazim Beye emanet edip Türkiye ye döndüm. 2 yıldır sürekli iletişimdeyiz ve en ufak problemde yardıma koşuyor.

Güvenilir bir danışmanlık firması arıyorsanız size tavsiyem Uni-Bulgaria. 


 

 

 

 
 
Bulgaristan' da Eğitim
Referanslarımız
Kayıt İşlemleri
Üniversiteler - Bölümler
Haberler - Duyurular
Ulaşım
Konaklama
Askerlik Tecili
MYO Mezunları
YÖK Denkliği